باغ گیاه شناسی دنداریوم و تئاتر زمستانی در سوچی

0

تور روسیه – باغ گیاه شناسی دنداریوم و تئاتر زمستانی در سوچی

 

شهر سوچی به دلیل داشتن تمامی امکانات از قبیل پارک های آبی و طبیعی، پارک های گیاه شناسی، سواحل دریای سیاه، کوه های پوشیده از برف قفقاز، کاخ هاو موزه ها و همچنین سالن های تئاتر، به شهری ایده آل برای علاقمندان تبدیل شده و حتی برخی از توریست ها نیز تور سوچی را به تور روسیه شب های سفید ترجیح می دهند (برای مشاهده هزینه تور مسافرتی روسیه در سایت جستجو نمائید http://travelrussia.ir ).

 

 

باغ گیاه شناسی دنداریوم سوچی تور روسیه

این باغ گیاه شناسی که اسم آن یک واژه یونانی به نام مجموعه درختان است، بیش از ۱۷۰۰ گونه گیاهی را در خود جای داده است و در سال ۱۸۹۲ توسط ناشر روزنامه سنت پترزبورگ (ریازان نوبلمن، نویسنده، روزنامه نگار و کلکسیونر آثار هنری سرگی خودکوو) به مساحت چهل و هشت هکتار ایجاد شده است، و موقعیت آن نسبت به شهر سوچی بسیار عالیست، در منطقه خوستینسکی سوچی واقع شده است.

این پارک تلفیقی متعادل و بسیار زیبا از پارک های منظر انگلستان و باغ های بالکنی ایتالیا می باشد. هزار و هفتصد گونه گیاهی که در این پارک قرار دارد، شامل هفت بخش چینی، مدیترانه ای، استرالیایی، هیمالیایی، قفقازی، مکزیکی و ژاپنی است؛ که اکثر این گیاهان در تمامی فصول سال سبز هستند.

مهمانان و گردشگران تور سوچی می توانند با استفاده از تله کابین پیست اسکی سوچی است که در این پارک قرار دارد و آنها را به بام سوچی می برد، هم می توانند زیبائی های پارک را یکجا از آن بالا بنگرند و هم می توانند دریای سیاه و چشم انداز زیبای آن را مشاهده نمایند.

 

باغ گیاه شناسی دنداریوم سوچیباغ گیاه شناسی دنداریوم سوچی

 

تئاتر زمستانی یکی دیگر از جاذبه های تور سوچی

اگر هدف شما از تور روسیه شب های سفید است، مطمئنا می دانید که باید در تابستان به این سفر تفریحی اقدام کنید، و ممکن است فکر کنید مطالعه این مرکز تفریحی به دلیل اسم آن کار بیهوده ایست؛ اما پیشنهاد می کنیم قضاوت نکنید و مطلب را تا آخر بخوانید.

این تئاتر هشتاد و هشت ستونه که ظرفیت ۹۴۶ نفر را دارد، نمای دور تا دور آن یکی از بهترین ترکیب بندی های معماری به نام سبک کرنتین را القا می کند و داخل سالن تالار با سه رنگ آبی، سفید و طلایی رنگ آمیزی شده است؛ با توجه به کاربرد این تئاتر، پایه ای با سه پیکره زن، که الهه شعر و موسیقی هستند، در هر سه زاویه آن وجود دارد. علاوه بر آن، بر روی ستون این تالار نیز نیمرخ یک زن (موخینا) که سمبل معماری، نقاشی و مجسمه سازیست قرار دارد.

لوستری شامل سیصد لامپ با آویزهای کریستالی سقف تالار را تزئین کرده است. داخل تالار به گونه ای طراحی شده که از هر گوشه از آن که به تماشا نشسته باشید، می توانید به صحنه تئاتر اشراف داشته باشید.

اگر علاقمند به تئاتر و موسیقی هستید، باید خدمتتان اعلام کنم که صحنه تئاتر زمستانه محل برگزاری و اجرای گروه های موسیقی، هنرمندان و تئاترهای معروف روسی و خارجیست که برای توریست ها و گردشگران تور سوچی بسیار جالب و مهیج است. (دقت داشته باشید که هزینه تور مسافرتی روسیه با توجه به هتل اقامتی شما، مدت اقامت، خدمات ارائه شده و… متفاوت است)

 

تئاتر زمستانیتئاتر زمستانی

 

برای شرکت در تور روسیه و یا سفر به روسیه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶

 

با مشارکت Travel To Russia

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.